| floriina3 a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr un aparat foto. De care îmi recomandați? Nikon sau Canon? Și de care?

6 răspunsuri:
| frunzarescu a răspuns:

Daca ma intrebai acum un an iti recomandam categoric Nikon, dar am avut mai multe surprize neplacute cu aceasta marca.
Din fericire am trecut pe Canon si sunt foarte multumit.
Iti recomand acest kit de la Canon
http://bit.ly/2a9mZ6p
Primesti corpul, obiectiv, card de 32Gb, geanta si trepied.
Totul la 1799 lei.

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Eu am si Nikon si Canon ambele sunt bune dar cel mai tare mie imi place Canon

| Andrei15720 a răspuns:

Nikon D5200

| Moore_Miruna_1999 a răspuns:

Nikon D5200 e foarte bun

| Disney67363 a răspuns:

Nikon daca vei compara preturile vei vedea ca Nikon e mai scump ceea ce inseamna ca e mai bun si eu am tot un Nikon si garantez ca e foarte bun Poti vedea si videoclipuri pe You Tube cu Nikon vs Canon si eu am vazut multe.

| Angelaangel a răspuns:

Canon. Este foarte bun.