| BCosmin14 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Nikon D3100 de pe amazon.co.uk. Cat costa transportul pana in Romania?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai incercat de pe amazon.de? Parca e mai ieftin din Germania! Cu aproximatie te costa maxim 20 de euro transportul. Poti verifica si tu cat costa direct pe Amazon -> pune produsul in cos in cos avand grija ca vanzatorul sa fie Amazon si te duci la checkout.La final (inainte de a finaliza comanda) iti scrie pretul total, inclusiv shipping si TVA-ul de 24%. Pentru asta trebuie sa ai un cont pe Amazon.
Bafta!