| Glooring a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un pian.
Ce pian mi-ati sugera sa cumpar sub 100$?

4 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Pian sub 100$? hahahhahah hahhhahaha ahahahha buna rau asta. auzi pian sub 4milioane un pian de concert cu coada pleaca de la 100milioane NOU. si tu vrei cu 4 mil sa cumperi pian? ahahahaa ahahaha stai! ahahahahahhaha mor...

| Glooring explică (pentru K0sti):

Multumesc! Dupa ore de cautari, in sfarsit am dat de pianul potrivit. Chiar nu ma asteptam sa coste 100$ mi se pare prea bun pentru pretul lui.
Multumesc inca odata. Numa' bine!

| Glooring explică (pentru K0sti):

Trebuie sa iti spun ca e cel mai oribil pian la care am cantat vreodata.
In prima zi in care l-am cumparat s-a si stricat.
E CANCER sa canti la asa ceva.
Nu stiu de ce mi-ai recomandat acest pian, dar, pana la urma eu sunt de vina ca m-am luat dupa tine.
Poate n-am stiut eu cum sa il manuiesc, cine stie...

Multumesc oricum.