| Dia1990 a întrebat:

Vreau sa imi iau extensii clip on din par natural. Ceva recomandari de unde imi pot lua? Site-uri ceva... Sau unde as putea gasi in Arad?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.extensii-perfecte.ro
si bianca dragusanu le recomanda;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti cumpara din arad.sincer pretul este intotdeauna dublu aici.
eu mi-am cumparat extensii acum 1 an din timisoara cu 200 ron, iar in arad am gasit aceeasi calitate la peste 400.

| Corynneee a răspuns:

Buna ,pot sa te rog ceva? Poti raspunde la intrebarile mele deoarece sunt noua pe TPU si vreau cat mai multe raspunsuri!Thanks!

| Iulia_7500 a răspuns:

http://xtensii.ro/ te ajuta sa-ti gasesti extensiile care ti se potrivesc cel mai bine! Ai si consultanta gratuita in ceea ce priveste nuanta si tipul extensiilor. Te asteptam cu drag!

| roxanaapostol a răspuns:

Www.extensii-perfecte.ro
le foloeste si bianca dragusanu :)