| DumitruPLM a întrebat:

Vreau sa imi iau un scaun de birou/gaming.Dar alea de gaming sunt practic scaune de birou cu doua perne, puse la suprapret.Ce scaun bun calitate/pret imi recomandati? spatarul sa fie aproximativ 70-80cm sa fie comod si sa fie bun la coloana.Multumesc!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la un magazin fizic, de profil si incerci care-ti place.

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Mai bine sa nu luati deloc pentru ca pe viitor nu va veti putea juca la calculator ca se rationalizeaza curentul electric! Daca depasim consumul la curent electric la cota aleasa, ne taie curentul! Nici ai mei nu ma lasa sa stau prea mult la calculator! Au zis ca trebuie sa folosim curentul in scopuri utile in gospodarie si sa economisim si sa nu depasim cota!

| bustamante a răspuns:

Daca ai bani comanzi la secret lab. Am si eu a costat 1200 euro, din piele.

| bustamante a răspuns:

Iar daca nu ai vezi ca sunt oferte pe Emag si alte site-uri de genul. Cacalau. Poti comanda orice.

| Diana1306 a răspuns:

Hei. Parintii mei i-au luat fratelui meu un scaun de pe acest site. Are un aspect frumos, a ajuns acasa in stare buna, fara nici un defect. Eu iti las site-urile unde gasesti mai multe produse cu detalii la fiecare.
https://www.gardianul.ro/mobilier/cel-mai-bun-scaun-de-birou/
https://www.gardianul.ro/pc/scaun-de-gaming/