| stiby a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine! deci sa zicem ca eu comand un telefon azi pe internet si maine in vine curieru cu el pot sa anulez comanda daca a venit curieru cu el? astept rasp multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Da, dar am impresia ca trebuie platit curierul totusi. Oricum, magazinele sunt obligate prin lege sa accepte anularea comenzilor.

3 răspunsuri:
| harri2000 a răspuns:

Da
dar tot dai banii curierului pentru ca a venit

| BluX a răspuns:

Inainte sa cumperi ceva de pe net, sa te gandesti mai bine daca iti trebuie cu adevarat sau chiar vrei acel lucruwinking sa nu mai aruncam cu banii degeaba pentru ca de asta e crizaaa tonguehappy

Răspuns utilizator avertizat