| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cer de sotie prietena si vreau sai cumpar un inel dar nu stiu marimea.are circumferinta la deget de 7 cm. ce marime trebuie sa aiba inelul care il cumpar?

6 răspunsuri:
| Irina a răspuns:

Eu totusi nu cred sa aiba 7 cm. nu imi dau seama cam ce fel de degete ar trebui sa aiba. Cum ai aflat treaba asta?

| Licurici_2296 a răspuns:

Tu vbesti serios? 7 centimentri?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu stii cat inseamna 7 cm? nu o ai tu de 7cm...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E greu de crezut 7 centimetri, un dop de sticla are 10 centimetri ...acum depinde si dupa gabaritul femeii;]

| yadora a răspuns:

Felicitari, in primul rand...in ceea ce priveste inelul poti cumpara cu aceeasi circumferinta...sau fi smecher si in gluma cand sunteti impreuna fa-te interesat de inelul pe care il poarta si puneti-l pe deget si vezi pana la ce nivel iti intra, iar cand vei cumpara inelul probeaza-l pe cel ce intra pana la nivelul celuilalt...asa nu vei da gres si o sa fie surprinsa ...de cum ai stiut marimea exacta...

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Da ce e mutanta?straight face
cum sa ayba 7 cm?
am si masurat si e enorm de multwinking