| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un skate, dar nu stiu de care.Sunt incepatoare, ce recomandati? Ceva de calitate totusi... big grin

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Bună! Dacă eşti începatoare nu te sfatuiesc să-ţi arunci banii pe un skateboard de calitate.Cât înveţi o să-l tot buşeşti, zgârii şi atunci nu merită.Mai ales că nu ştii înca dacă te avantajează sau dacă eşti pricepută sau talentată într-un fel.Pentru început îţi poţi lua un skateboard RCO.Se găsesc de la 40 la 60 de lei(poate chiar 100ron).Te sfătuiesc doar să-ţi iei mărimea potrivita şi roţi de cauciuc(nu plastic).Îţi poţi lua şi de plastic, probabil e mai ieftin.Si le poţi schimba roţile cu unele de cauciuc. Dupa ce mai avansezi poţi să te interesezi de skateboard-uri mai bune. Baftă!

1 răspuns:
| Emazio a răspuns:

Sa nu-ti iei in niciun caz de la RCO, poti cauta pe net pe site-uri de specialitate, dar conteaza si cum vrei ca sunt de scheme si viteza