| Raqped a întrebat:

Vreau sa spun ca hamsterul meu are ceva la ochisor ii curge ochiul si il inchide aproape sa i se lipeasca, nu mai este asa activ il am de pe 3.04. 2017
Oare moare? sad

Răspuns Câştigător
| SummerR a răspuns:

De regula trăiesc cam 2 ani, însă al meu a trăit 4. Ce e drept, se cam chinuia, trebuia sa îl duc la veterinar sa ii taie dinții pentru ca nu mai avea putere ca să îi toceasca.
Nu cred că e cazul la tine, nu cred că o să moară dacă îl duci la veterinar să îi dea tratament pentru ochi.

| Raqped explică (pentru SummerR):

Dar la noi nu sunt veterinari sad

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, dar netratat poate. Du-l la veterinar cât mai repede!

| August99 a răspuns:

Exista veterinar. poate are si el conjunctivita