| LollipopMasterYT a întrebat:

Vreau sa stiu daca cei de la Emag verifica ce este in coletul tau. Vreau sa imi comand o tigara electronica chiar daca am aproape 17 ani si vreau sa stiu daca o sa verifice ce este in colet si la cine ajunge.
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cum adică dacă verifică ce e în colet? Normal că verifică, doar nu comanzi mâncare de căței și o să primești lingou de aur!
Dar nu vor verifica vârsta destinatarului, nu au cum (nu cu actualul soft, cel puțin).

| Anonim22341 a răspuns:

Nu.