| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum e cu ratele la Germanos.Am inteles ca de exemplu trebuie sa ai pe card toata suma respectivului produs pentru a-l putea cumpara in rate iar in fiecare luna se va extrage cate o suma (rata). Eu am crezut ca platesti tu in fiecare luna nu ca trebuie sa ai toti banii de la inceput. Mi se pare o prostie pentru ca daca ti se cere asa e ca si cum ai plati de la inceput suma numai ca ei iti iau in fiecare luna dar tu tot trebuie sa ai toata suma. Voi ce stiti?happy

1 răspuns:
| Traianosik a răspuns:

Este adevarat si eu am luat un telefon asa. Chiar ca e o prostie mai bine ia-l din alta parte. fundita pls?