| Mihai_3714 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu unde se afla magazinele ``Deichmann``. In afara de cel din militari... si mai vreau sa stiu cum pot sa ajung la el, de exemplu ma aflu la piata unirii, cum ajung la unul dintre magazinele specificate de voi dar in afaar de cel din militari. big grin? Funda si mersi

2 răspunsuri:
| Andreea3219 a răspuns:

Il gasesti in mall-ul afi te pup este pe langa leonardo :*

| adelinee a răspuns:

Mai este unul in afi.de la unirii hmm ajungi thinking pai daca as fii la unirii as lua 385 pana la agip{13 septembrie}unde stau eubig grin si apoi as lua de acolo 139 3 statii.si te lasa chiar langa afi.big grin