| simona_8916 a întrebat:

Vreau sa stiu unde se gasesc adidasi adidas in ploiesti

Răspuns Câştigător
| L a răspuns:

Incearca la magazine Intersport, sau comanda online.`

8 răspunsuri:
| Just kidding a răspuns:

Desi nu-s din ploiesti, sunt sigura ca la mall gasesti. Ca acolo sunt diverse magazine. Bafta :*

| andreivmarin a răspuns:

Poate nu ti-a spus nimeni dar nu exista adidasi adidas exista papuci adidas, papuci nike

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In centrul orasului la molul vechi si la molul nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ray sport, Prin mall cauti si gasesti... Am vazut ca a bagat si la Leonardohappy

| Cromasston a răspuns:

In mall sau la balif(dar nu cred ca sunt originali)...

| outletadidas a răspuns:

Pentru incaltaminte poti vizita www.outletadidas.ro produse originale la pret de outlet :)

| simona_8916 explică:

Trebuie sa ajung la spitalul Fundeni la o dr. hematoloaga USCATESCU pentru. niste probe din sange, stie cineva cat costa? problema mea e legata de infertilitate. va multumesc.