| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa cumpar un parfum pe nume After Hours de unde-l pot achizitiona am cautat peste tot el este de la Oriflme si tot nu l-am gasit. Hellp vreau sa-l fac cadou cuiva.
Cunoasteti alte parfume asemanatoare? Daca da care?
http://www.fragrantica.com/perfume/Oriflame/After-Hours- 5206.html#

Răspuns Câştigător
| iacobitza a răspuns:

Poti incerca amber elixir sau
dancing lady daca esti din botosani iti arat eu catalogu

2 răspunsuri:
| Zoe_7457 a răspuns:

Incearca sa cautzi un reprezentant oriflame :P sunt sigura ca o sa gasesti si te poate ajuta:P depinde si de cat de repede ai nevoie de parfum :P si putea sa incerci altc cadou:P. Ps:www.oriflame.ro