| florinrealmadrid a întrebat:

Vreau si eu sa imi cumpar o consola. Ce mi-ati recomanda? Xbox360 sau Playstation 3? Imi cumpar una din aceste console doar pentru jocurile Fifa(2010... ) si inca unul 2 jocuri? care ziceti ca e mai buna mai avantajoasa la pret?

8 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Xbox -modabil, jocuri multe, dar se mai strica
ps3 - nemodabil inca, jocuri mai putine decat la xbox, fiabil
eu as merge pe xbox acum desi ps-ul e la inima mea

| hrdcore a răspuns:

Cumpara-ti ps3 deoarece Xbox 360 se strica dupa una an si oricum xbox 360 ii facut sa se strice pentru ca are niste beculete care se aprind atunci cand se strica, iti recomand ps3

| Rango a răspuns:

WII daca ziceti ca nu e ieftin sunteti saraci rau de tot in faliment parintii vostri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai este valabil anuntu? Am un playstation2sony modat, pentru mai multe detalii ma contactati la numarul 0763884485

| cheloo74 a răspuns:

Eu am ales deja. XBOX 360. Il am de un an de zile fara probleme.

| vampiru2011 a răspuns (pentru cheloo74):

Si eu la fel si imi merge struna

| stef3530 a răspuns:

Xbox 360 parerea mea

| vampiru2011 a răspuns:

Xbox 360 il de 6 ani si merge struna