| Sp1 a întrebat:

Vreau si eu un site cu tatuaje temporare sa tino o luna dar sa nu se plateasca taxa de transport dau funda

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am cautat sa vad daca tatuajele se trimit prin posta.Nu am gasit.Ma faci sa rad.

| William a răspuns:

Vrei sa iti trimita tatuajul prin posta?

| Lămâie00 a răspuns (pentru William):

Cred ca se refera la alea din pungile cu pufuleti

| Lămâie00 a răspuns (pentru William):

Ma, tatuajele nu se trimit prin posta, te duci la salon, si iti face unul semipermantent/temporar care din cate stiu dureaza cam 6 luni

| William a răspuns (pentru Lămâie00):

Stiu si eu ca tatuajele nu se trimit prin posta straight face era o gluma. El zice ca vrea sa nu plateasca taxa de transport. Te-ai prins?

| Lămâie00 a răspuns (pentru William):

Scuze ti-am dat din greseala tie replay

| zebra3537 a răspuns:

Nu exista tatuaje temporare care sa tina o luna... sunt cele semipermanente care tin cativa ani.

Un site cu tatuaje temporare pentru fete este http://goldtattoo.ro/, unde un tatuaj ajunge la 5 lei.