| RoxiiIoana a întrebat:

Vreau un telefon foarte bun si care sa aiba camera frontala, android sau ios, wi-fi! Si sa nu fie folosit sau nu zgariat! Maxim buget 350 lei.

19 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

Samsung Galaxy S2. IOs nu prea gasesti pe la 350 si sa fie convenabil. Eu cred ca un S2 e destul de bun + ca la 350 de lei gasesti in stare destul de buna.

| RoxiiIoana explică (pentru soloangel01):

Sau stii alt telefon mai bun si mai fain in aceeasi buget?

| soloangel01 a răspuns (pentru RoxiiIoana):

Nu sunt altele mai stralucite sau cel putin nu stiu eu. Oricum, nici s2 nu gasesti nou cu 350 de lei. Este second-hand dar intr-o stare buna sau foarte buna. Cauta pe olx.ro si poate gasesti ceva din orasul tau. Iti pot cauta eu daca imi spui prin ce oras locuiesti.

| RoxiiIoana explică (pentru soloangel01):

Nu vreau folosit deja! Mai bine cumpar in rate decat unul folosit! As vrea Evolio S4 Cobalt Dual Sim, dar in rate si nu folosit!

| soloangel01 a răspuns (pentru RoxiiIoana):

Este o alegere destul de buna pentru conditiile tale... Eu prefer telefoanele second deoarece au pretul in jumatate si nu sunt diferente exceptionale. O sa-ti mai dea crash aplicatiile pe telefonul ala dar o sa te descurci.

| RoxiiIoana explică (pentru soloangel01):

Ai o parere buna despre telefonul acela?

| soloangel01 a răspuns (pentru RoxiiIoana):

Specificatiile sunt destul de bune doar ca are 512 mb ram, sa nu te astepti la viteza prea mare. Probabil o sa mearga mai greu cateodata dar dai 350 de lei pe el si il cumperi nou, este convenabil. Esti fata, sunt sigur ca o sa te multumeasca acel telefon happy

| RoxiiIoana explică (pentru soloangel01):

Parere : Telefon mobil Overmax Vertis Yard? big grin

| soloangel01 a răspuns (pentru RoxiiIoana):

Ala nu e 350 de lei laughing
Dar este chiar foarte bun pentru pretul lui. Probabil nu rezista la socuri dar o husa ar rezolva treaba asta. Daca iti permiti ti-l recomand happy

| May2001 a răspuns:

Poti sa iti iei de la digi telefoane bune si sa te incadrezi in pret ( in momentul in care il cumperi ). Apoi in fiecare luna platesti cate putin pana acoperi pretul intreg...

| RoxiiIoana explică (pentru May2001):

Ai putea sa-mi dai un exemplu de telefon?

| May2001 a răspuns:

Cauta pe aici.....gasesti cateva destul de bune: http://www.rcs-rds.ro/telefoane-mobile

| May2001 a răspuns:

Daca mai pui 10 lei iti poti lua Samsung galaxy S 4 mini. Te uiti acolo unde scrie avans

| May2001 a răspuns:

Depinde de cerintele tale....adica ce telefon ai avut, si ce ti-ai dori ( logic....sa fie mai bun decat ce ai avut )

| May2001 a răspuns:

Daca ai rds si la TV sau/si telefon e si mai bine...

| RoxiiIoana explică (pentru May2001):

Nu am rds la TV! Si pot sa cumpar telefon cu avans si dupa aia dau lunar o suma de bani? Nu vreau sa mi se faca abonament!

| May2001 a răspuns:

Nu stiu! Eu am abonament! Du-te la ei si intreaba! Tu de la cine ai TV?

| RoxiiIoana explică (pentru May2001):

Nu stiu de la cine am TV! Dar stiu ca nu e de la DIgi! Am vazut ca poti sa iti iei telefon prin rata fara abonament!

| Sebastian_Dascalu_1998 a răspuns:

Sencor-element