| Elena_Gratiela_1999 a întrebat:

Vreu si eu idei de cadouri pentru parinti, pe 28 mai se implinesc 22 de ani de la nunta lor ...si nu stiu ce cadou sa le fac
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Blackrose4 a răspuns:

Ai nevoie de o poză cu părinții tăi pentru cadoul acesta personalizat, pe comandă http://www.ideaplaza.ro/cadouri-personalizate/glob-cu-inimioare.html este o idee foarte bună. Tot pe acel site mai găseşti o mulțime de idei, cu rame, căni personalizate etc.
De asemenea, poți cumpăra dintr-un magazin o ramă drăguță, să pui o poză cu părinții tăi şi să adaugi pe fotografie, în partea de jos, 22 de ani de căsătorie.

| AgentEnzo a răspuns:

Le poti face o felicitare cu un mesaj sau le poti da o poza cu voi toti in rama.