| babygirlmeli a întrebat:

Well, caut ceva si nu gasesc rolling on the floor. caut neoane de-alea colorate big grin, arata si prin filme cu spioni, chestii, trestii ca aveau neoane si le scuturau si se aprindeau, erau toate culorile laughing un site unde as putea gasi? sau cum se numesc? big grin fundoi! love struck

Răspuns Câştigător
| AnonimAwesome a răspuns:

Alea sunt glowsticks si au fosfor in ele cand le agiti se lumineaza si se mai numesc neonshake dar cauta pe net glow sticks

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !