| PsyhoChild a întrebat:

Acesta este un site de incredere? https://ro.000webhost.com/

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Orice site poate fi verificat cu virus total
www.virustotal.com
Introduci adresa url si o scanezi
Sau mai simplu instalezi extensia VT Chromizer in browserul Google Chrome. Tastezi in borwser adresa url, muti cursorul deasupra apoi faci click dreapta si scanezi adresa.
Mult succes
:)

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Pentru a te asigura ca un site de cumparaturi este de incredere te incurajam sa verifici daca acesta are date de contact, adresa magazinului fizic si datele fiscale ale firmei. De asemenea, poti incerca sa cauti pe internet recenziile altor utilizatori legate de situl respectiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte de incredere! Da-i bataie daca ai nevoie de web hosting.
E foarte popular, folosit si de mine.

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Da, este de incredere