| Iusca_Vasile_1967 a întrebat:

Administrez un grup. De ceva timp, un comentariu nou nu mai ridica postarea. Nu mai pot aduce in fata nicio postare facuta indiferent de perioada de timp. Ma poate ajuta cineva cu un raspuns? Multumesc.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca un sistem se opreste din functionare sau nu (mai) functioneaza corespunzator cerintelor, atunci apeleaza la administratorul ("IT-istul") sistemului!
Administratorul il poti contacta direct sau printr-un tichet, explicandu-i cat mai multe detalii, pentru a putea fi inteleasa si reprodusa problema.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Toate aceste lucruri se refera la un grup pe Facebook? Daca doresti ca o postare sa apara prima atunci cand o persoana acceseaza grupul, atunci poti folosi optiunea "Pin to the top" - o gasesti dand click pe cele trei puncte din coltul dreapta a fiecarei postari.

| Nicolae_Marius_DriftKing_1994 a răspuns:

Încearcă sa stergi acel comentariu daca este posibil. Si roaga mai multi prieteni sa-ti lase comentarii de genul.
Calitativ. Serviciu optim etc.
Lucrez la marketing online. Si ca sa pot urca clientul in prima pagina GOOGLE folosim recenziile cu text.
Sper ca iti este de folos raspuns meu.
Cu stima:
Marius Nicolae