| anonim_4396 a întrebat:

Adresa mea de mail (yahoo. gmail etc) de la contul Google e vizibila celor carora le dau like pe Youtube (ori ma abonez), daca vreunul imi viziteaza profilul? Si daca da din ce loc de la setari o pot pune sa fie privata? Multumesc.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este vizibila nimanui.

| Stelian2015 a răspuns (pentru Salontanul):

Deci nu e nevoie sa schimb ceva la setari, nu?

| Salontanul a răspuns (pentru Stelian2015):

Da!

3 răspunsuri:
| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Intra la Biblioteca apoi dai la videoclipuri apoi unde sunt 3 puncte dai click acolo dai editează și arata Public. Schimba in privat și dai ok. Și nu îți vede nimeni ce încarci. Pentru Google mergi la setări cont la despre și schimbi in privat