| clauv44 a întrebat:

Ajutor, cineva mi-a furat contul de Google și mi-a resetat telefonul, a schimbat parola și emailul de verificare a contului.
Când incerc să ma conectez imi zice că nu au destule dovezi că sunt eu, ce pot face să imi recuperez contul?

1 răspuns:
| Irinelp a răspuns:

Încearcă să contactezi serviciul google prin e-mail, scrie că ți s-a furat contul tău și scrie adresa ta de e-mail și parola care o aveai și modelul de telefon pe care foloseai contul tău google, poate așa reușești.