| Adeaconu22 a întrebat:

Am aplicat pentru un job online de remote operator chat și a trebuit sa trimit poza cu buletinul dar am acoperit cnp ul seria și nr. Am primit mail ca cv ul meu e în regula și cineva ma va contacta pentru detalii. Întrebarea mea e dacă se poate întâmpla ceva ca am trimis poza cu buletinul. Acum intrând pe site și uitandu-ma mai atent am văzut o adresa care e pe nu știu ce insula

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Sa stii ca multe oferte de munca la domiciliu sunt escrocherii, de ex. te face caraus de bani si tu te crezi director de banca.