| ReignForest a întrebat:

Am avut contul de Instagram @kyrakosarin cu peste 60k. Acum un an cei de la Instagram l-au dezarhivat că am încălcat nu știu ce reguli. Ei nu răspund la mail. Mai am un cont tot de ei dezactivat. Cine poate să mi-l recupereze? Am încercat unele site-uri dar era cu banii. Vă rog help. Acest mesaj e serios.

1 răspuns:
| Paul754880338 a răspuns:

Nu te pot ajuta sa il recuperezi, dar iti pot confirma ceva ce tu deja banuiesti. Orice retea de socializare, orice site, nu da doi bani pe impartialitate si obiectivism, ei sunt niste roboti si urmeaza doua reguli : de a face profit si de a pastori turma in directia dorita de platitorii de reclame. Gandeste-te de doua ori care din cele doua interese le-ai lezat si nu fi un idealist ca "Zorro"! E demodat! Renunta acum dar invata ceva din asta si data viitoare fii mai subtil, mai versatil si mai greu de acuzat! Media si internetul sunt departe de a fi "laptele si cornul".