| Licavalentin a întrebat:

Am băgat parola la pc windows 10 si nu se deblochează

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta e foarte bine, semn ca windows 10 este facut bine, like windows 10

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Nu înțelegem exact ce s-a întâmplat. Sfatul nostru este să ceri părerea cuiva apropiat care este mai priceput în folosirea computerului.

| cyberalex a răspuns:

Cauta pe YT, vei gasi procedura valabila pentru toate window$urile, fara alte programe sau cd, dvd, stick usb, este relativ simpla dar trebuie rabdare si repornire PC de cateva ori.

| Drifterx500 a răspuns:

Ai formatat Windows-ul și ai scris parola, ai uitat parola după repornire? Nu mai ai ce face decât dacă știi adresa de email/gmail pentru recuperare, dacă nici asta nu știi... Reformatezi din nou cu stick/DVD