| Eclectica a întrebat:

Am creat un cont gmail dar fiindca am gresit ceva, l-am sters cu totul. Acum incerc sa creez un nou cont, aceeasi adresa xxxxxxx@gmail, dar cu first si last name diferite, dar tot imi spune ca nu-l pot creea pentru ca domeniul este rezervat. Si tare mi-ar trebui pentru firma sa fie identic. Cand o sa apara ca valabil, el fiind sters de ore bune? Merci!

Răspuns Câştigător
| ManRight2000 a răspuns:

Dacă ai telefon sau tableta, cred ca ai putea incerca sa ii dai un backup/reboot din fabrica dispozitivului, iar apoi sa incerci sa îți faci contul din nou.Succes

| Eclectica explică (pentru ManRight2000):

Nu merge de pe niciun dispozitiv, poate cu timpul se inregsitreaza ca sters....Merci pentru raspuns.

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Mai multe informatii despre cum iti poti recupera contul sters, gasesti aici https://support.google.com/accounts/answer/6236295?hl=ro