| Bălan_Teodor_1994 a întrebat:

Am dat o comanda pentru un Nintendo switch de pe olx si vreau sa stiu ca in cazul in care vine stricat si l-am ridicat deja il pot da inapoi?

2 răspunsuri:
| Laurentiu_Miricioiu_1995 a răspuns:

Depinde daca are termen de returnare. Daca este second hand, sigur ca nu il poti returna.

| Ora de net a răspuns:

Buna Teodor,

Mai multe informatii despre politica OLX poti gasi aici https://www.olx.ro/termeni-de-utilizare/
In general, atunci cand faci cumparaturi online, te sfatuim sa:
- te asiguri ca situl de pe care cumperi este unul de incredere
- sa citesti recenziile vanzatorului
- sa citesti recenzii pentru produsul pe care vrei sa-l cumperi, chiar pe mai multe websituri.