| Nikooll_Cristina_1974 a întrebat:

Am instalat snapchat pe telefon dar nu-mi merg alece filtre. Imi puteti spune ce as putea face ca sa le am si eu?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna Cristina,

Schimba camera cu cea frontala a telefonului si mai apoi da click cu degetul pe fata ta - iti vor aparea jos filtrele. Navigheaza intre filtre tragand cu degetul (facand slide) in partea de jos a ecranului, pe filtre. Asigura-te ca esti intr-un spatiu in care exista indeajuns de multa lumina astfel incat camera sa iti poata recunoaste fata.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pune camera frontala in asa fel incat sa fii exact in centrul ecranului dar sa nu ai zoom dat pe fata. Apoi stai nemiscata si tine apasat pe fata ta pana apar jos.
Trebuie sa ai si netul pornit cand le folosesti.

| 1Q a răspuns:

Incearca sa il reinstalezi, dac anul merge incearca pe alt telefon

| Lucyyyy a răspuns:

Incearca sa ti apasat pe fata ta si osati apara