| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat pe vpn ca sa codez ceva pe telefon si imi apare sus sub data si ora,, Este posibil ca reteaua sa fie monitorizata" si cand dau pe acel,,? "spune că este instalat un certificat CA.Ce este acela? Am incercat sa sterg dar nu-l gasesc.Am găsit contractul dar tot ce am putut face era sa-l sterg de la fisiere ...stiti ce e si cum scap de el?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

N-am prea inteles ce vrei tu si ce ai facut, m-ai bagat rau in ceata dupa acel certificat.
https://www.google.com/search?ie=UTF-8&q=ca+certificate

| Bariel a răspuns:

Bine ca esti coder, dar nu stii sa dezactivezi acel certificat laughing. Daca ai fi coder ai sti ca problemele de informatica nu le rezolvi intreband pe TPU, daca ai fi bagat acel mesaj in motorul de cautare google ai fi gasit rezolvarea si nu ai fi irosit timpul oamenilor degeaba
https://consumer.huawei.com/ro/support/content/ro-ro00698555/

Sarbatori fericite happy

| MaraMadalina1888 a răspuns (pentru Bariel):

Prima dată când am incercat asa ceva.Si totusi am gasit raspunsul aici de la tine. Multumesc mult