| Maria_Kary_1994 a întrebat:

Am iphone si nu stiu cum sa imi pun o melodie ca ton de apel FARA sa o cumpar, nu de pe itunes. As dori sa pot pune si melodii ca ton de apel

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Cauta melodia in site-uri cu tonuri de apel. O descarci de acolo. In general, sunt gratuite.
Uite un exemplu: https://tonuri-de-apel.eu/ Ai caseta de cautare.

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna Maria,

Trebuie sa descarci melodia de pe Internet si sa ai iTunes instalat pe computer. Copiaza melodia in programul iTunes pe computer, conecteaza telefonul la computer si sincronizeaza-le.

| cevdet a răspuns:

Cauta melodia in site-uri cu tonuri de apel. O descarci de acolo. In general, sunt gratuite.