| Uzu_Ovidiu_1968 a întrebat:

Am la PC tastele enter...del...si sageata inapoi blocate..nu le pot folosi..cum se deblocheaza?

6 răspunsuri:
| mihaibrad a răspuns:

Se asteapta Black Friday, se da google si se cumpara o tastatura noua

Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu reusesti sa le scoti capacele (cu un varf de cutit sau o surubelnita) si sa cureti mizeria depusa dedesubt, atunci o schimbi cu alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O desfaci frumos si o cureti. Daca are capacele alea foarte uzate poate mai ai o tastatura in casa si poti sa le inlocuiesti. Am avut si eu o problema de genul si a trebuit doar stearsa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cumperi op tastatură nouă

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Iti recomandam sa mergi cu ea intr-un service sau sa iti achizitionezi una noua - a doua optiune este de preferat avand in vedere oferta foarte mare disponibila.

| Anonimul95t a răspuns:

Salut cumpara alta sau daca te pricepi desfaua si sterge-o