| OanaG97 a întrebat:

Am mai scris, va rog sa imi spuneti ce pot sa fac sa ma duc la politie? Persoană care mi-a spart contul are poza cu buletinul meu. Imi este foarte frica, va rog din suflet

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce i-ai trimis poza cu buletinul tau?

| Sekim a răspuns:

Buna
1. Ai mai pus o intrebare si ai primit acolo multe raspunsuri folositoare de la oameni de incredere
2. Cum are persoana aia buletinul tau daca ti a spart contul de Facebook?
Ma rog, are buletinul tau, bun, daca are datele tale personale total, CNP, nume, adresa absolut tot, du te si schimba ti buletinul, spui ca a fost furat si aia e, vei primi altul. Dar fa asta cat mai rapid, cine stie ce abuzuri se pot face pe numele tau, cine stie ce cumparaturi de sute de mii de euro vei fi nevoita sa platesti sau cine stie. Data viitoare puneti parola buna, nu oana123, si nu mai da parola la toti oamenii, doar tu trebuie sa o stii, atat. Exemplu de parola cum aveam eu : gaupsncjyatlsw7esgr95zhy2, cam asa ar trebui sa aveti si voi.
See youwinking