| SERIALS a întrebat:

Am montat un video dragut pe Youtube https://youtu.be/_C20nB9xcfc

Cum pot obtine vizualizari si abonati? care este secretul de a obtine toate astea?

8 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Și care a fost contribuția ta mai exact? Ai luat niște bucăți de filme făcute de niște profesioniști și le-ai pus una după alta?

Este ca și cum ai lua zece melodii celebre, le-ai pune pe un cd și ai spune că ai scos tu un album.

| SERIALS explică (pentru johnnny123):

Pai as vrea sa captez atentia lucrand cu video stock gratis.

| johnnny123 a răspuns (pentru SERIALS):

Să atragi atenția cu ce? Cu munca altora? Tu nu ai demonstrat că știi nimic altceva decât să iei niște video-uri și să le lipești unul de altul. Asta poate face și un copil de 7 ani.

Ca să atragi atenția trebuie să produci ceva original sau să demonstrezi că știi să faci niște lucruri, nu să furi munca altora și să o postezi pe canalul tău

| SERIALS explică (pentru johnnny123):

Pai nu am furat, dar am imprumutat gratis

| Legion7X a răspuns:

Nu este niciun secret. Trebuie să afli ce prinde la public și ce public captezi. Tineri, copii, adulți pe baza materialului. Poate fi un serial de animații, poate fi despre calatori, poate fi despre informații interesante ex extrateresti, triburi, conducatori, mistere etc. Ideea este să capteze abonatul. Poti să te pui și in mijlocul drumului in centrul Orașului in chiloți facând ca tarzan laughing dar asta se încadrează la excentricitate.

https://youtu.be/T86bHN81tqc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Munca

Răspuns utilizator avertizat
| GeorgeGamer790 a răspuns:

Sa faci publicitete si sa muncesti din greu happy
Bafta!