| DanutzuThau123 a întrebat:

Am o problema cu cei de la google. cineva a accesat adresa mea de email si a alertat ca dizpozitivul meu ar fi a r fi pierdut. Iar Google a initiat stergerea totala a datelor ca un factory reset. Cum imi pot re cupera datele?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Asa patesti daca "nu ai secrete", nici in fata prietenilor.
Daca nu ai salvate in copie datele, poti lua un "Adio! " snetimental de la ele.
Ah, da. Schimba-ti parolele de mail si de Google!

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Ne pare rau ca ti s-a intamplat asta. Din pacate, daca datele tale nu au fost stocate undeva ca back-up, cel mai probabil nu le vei putea recupera.

Iti recomandam sa iti schimbi parola de Gmail si sa iti securizezi conturile setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ sau numarul de telefon. Cateva sugestii utile gasesti si aici http://oradenet.salvaticopiii.ro/......eni-contul

| OmulTalentat a răspuns:

Le poti recupera numai daca ai facut back-up la date, fara acel back-up datele sunt pierdute.