| Anasta11200 a întrebat:

Am o problemă cu funcția de slideshow pe tiktok. Când fac o postare, îmi arată câte like uri am (un număr pozitiv) dar 0 vizualizări. De asemenea, nu funcționează nici sunetul adăugat. Aparent la videoclipuri nu este o problemă

2 răspunsuri:
| Cherciumihai a răspuns:

La cata lume sta pe Tik Tok e normal ca compania sa aiba probleme cu serverul

| BullseyeShot a răspuns:

E semn că trebuie să vă lăsați de TikTok. E cea mai inutilă aplicație de pe planetă şi pe deasupra vă mai "fură" şi absolut toate datele din telefon (nici nu cred că te-ai uitat la câte permisiuni îți cere aplicația la instalare). Până că şi armata Americii a banat-o.