| SERIALS a întrebat:

Am observat ca profilul meu de Facebook e destul de securizat, doar prietenii imi pot scrie comentarii la poze sau la postari, la fel si like-uri. As putea cumva sa primesc like-uri de la straini? Fara comentarii. Exista o astfel de optiune?

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Bună!

Pentru a face acest lucru trebuie să urmezi acești pași - https://www.facebook.com/help/1625371524453896
Sfatul nostru însă este să ai grijă ce tip de informații postezi în mod public.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi in setari | Postari publice | Comentarii adaugate la postarile publice si setezi "prieteni". Eu ti-am explicat pentru Facebook Android.