| anonim_4396 a întrebat:

Am primit o oferta pe messenger sa ma inscriu intr-un program life care unde se fac bani online cica,am crezut ca e adevarat si mi-am facut cont cu nume si cnp... apoi persoana respectiva mi-a zis sa îi dau numele meu de utilizator sa ma gaseasca in sistem,i l-am spus apoi voia si parola si nu i-am mai răspuns ca mi-am dat seama cam târziu ca e facatura,întrebarea mea e daca poate face ceva cu cnp ul meu dat fiind faptul ca am facut contul dar nu i-am oferit acces la el, țin sa mentionez ca am sub 18 ani

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si as vrea sa stiu cum pot sterge contul

| Mihai0101 a răspuns:

Puteai sa faci si o sesizare la politie in legatura cu cazul tau.In cazul stergeri contului scrie asa in browser: delete Facebook account sau pe romaneste cum ti-e mai simplu si o sa-ti dea multe detalii.