| Lorenzo1 a întrebat:

Am primit recent un e-mail si o notificare din aplicatia revolut(e-mail-ul e de la o adresa oficiala cu "@revolut.com") in care mi se cere actualizarea datelor fiscale(ex. CNP) si mi se pare dubios pentru ca prieteni de-ai mei nu au primit asa ceva. Cum sa procedez?

2 răspunsuri:
| Gnomzy a răspuns:

Singura adresă de pe care Revolut trimite mesaje este cea de mai jos.
no-reply@revolut.com
Dacă ai putea lăsa o poză cu mesajul sau mai multe detalii despre e-mail, mi-ar fi mai ușor să înțeleg.
Totuși, dacă tranzacționezi prin alt broker, e posibil să ceară un extras de pe platforma respectivă de trading (așa s-a întâmplat cu Binance).
Revino cu un reply

| Gnomzy a răspuns:

Urcă poza pe imgur.com, din nefericire nu pot trimite mesaje in privat, incă sunt junior