| anamaria82726 a întrebat:

Am probleme cu instagramul. Cand intru pe orice conversatie apare chestia aceea cu limitam fracventa anumitor actiuni si nici nu mai pot apasa pe nimic, trebuie sa dezinstalez instagramu si sa-l reinstalez dupa. Mi-am schimbat si parola dar nimic. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mai așteaptă, poate că au probleme tehnice, care se rezolvă in câteva ore. Asta, dacă nu ai fost sancționată (in urma unui raport) și să-ți fi fost blocată temporar, capacitatea de accesa mesajele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi ce treabă are parola? rolling on the floor
E problema de la aplicație fiindcă stați prea mulți prichindei pe ea și o bubuiți.