| Sorin554896655 a întrebat:

mi-am facut un abonament google play la o aplicatie si eram in perioada de testare 3 zile, iar intre timp in astea 3 zile m-am dezabonat. Dupa 3 zile imi ia bani?

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Salut,

Perioada de testare îți oferă această variantă de a te dezabona în intervalul respectiv fără să fie nevoie să plătești abonamentul.
Dacă te-ai dezabonat în cele trei zile, nu vei fi nevoit să plătești nimic. Este foarte important să te fi dezabonat din setări, o simplă dezintalare a aplicației nu înseamnă dezabonare.

Dacă în continuare ești nesigur poți verifica prin internet banking sau direct de la bancă dacă a fost făcută vreo tranzacție prin Google Play.

| Ilie19 a răspuns:

Daca te-ai dezabonat in timpul perioadei de încercare e imposibil sa iti ia bani dupa