| NightKing220 a întrebat:

Am şi eu o problemă.
Am un cont de Instagram şi când intru pe el îmi cere numărul de telefon şi după îmi trimite un cod de verificare (pentru siguranța contului).
Problema este că nu primesc codul şi nu ştiu de ce.
Țin să menționez că am introdus numărul corect de telefon si tot nu am primit mesajul.... Ajutați-mă!
Dau fund

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă să te loghezi de pe un alt dispozitiv (laptop, PC)
Te uiți in coltul din dreapta, partea de sus a ecranului, unde scrie ""Log in" (neapărat aici, vezi ca mai e o "posibilitate" de logare, undeva, pe la mijlocul monitorului, dar dă eroare)
Si introduci adresa de email, nu telefonul (bănuiesc că ai introdus una la crearea contului), iar dedesubt, introduci parola.
Afirmi ce scrie acolo cu un click...

| DarthNiger a răspuns:

Poate iti vine pe mail, te-ai uitat acolo la spam mai ales?

| cepIm a răspuns:

Fa-ti alt cont iubito

| MariaQuenn27 a răspuns:

Daca ai Facebook poți să te loghezi cu el

| NightKing220 explică (pentru MariaQuenn27):

Am încercat, dar tot cere cod…

| Bebetitbettbettuoo a răspuns:

Nu poti sa pui email ul tau in loc de nr?

| CiobanuMirabela a răspuns:

Ai reușit sa ii dai de cap?