| daniel123341 a întrebat:

Am si eu o problema cu Roblox.
Cand vreau sa intru in el se blocheaza si nu pot da click pe nimic decat pe jocuri iar atunci cand dau se incarca greu site-ul si nu ma lasa sa dau play ( dau da nu se intampla nimic)
Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Fekete_Andrei_1999 a răspuns:

Uite incearca asta...Deconecteazate cu contul tau.Scrie pe google asa,, Roblox conectare cu Facebook''.Si apoi trebuie sa te lase sa te joci si eu am mai avut problema asta crede-ma.

Funda?

3 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Poti gasi aici mai multe informatii despre cum poti remedia problemele de conectare - https://en.help.roblox.com/......n-Problems

| MegSter a răspuns:

Buna ai incercat sa ti-l reinstalezi?

| daniel123341 explică (pentru MegSter):

L-am sters si acum nu mai pot sa il instalez