| EUeStEEu a întrebat:

Am un laptop HP mai vechi HP 625 și nu merge tastatura deloc, nu pot tasta nimic. Ce pot face?

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Merge cu tastatură exterioară?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vinde l pentru piese nu merita reparat sau pune i o tastatură pe fir

Bula
| Bula a răspuns:

Poti folosi o tastatura externa (cu mufa USB) sau sa duci la reparat (schimbarea tastaturii), dar aceasta varianta poate costa chiar si peste 100 lei.

| Frank51 a răspuns:

De parca noi putem sti prin ce a trecut laptop-ul tau. Cand nu functioneaza o componenta, se inlocuieste.

| NLS a răspuns:

Poate fi doar fisa iesita,
Sau panglica intrerupta,
Sau. Orice altceva.
Au fost varsate lichide pe el?
Oricum, sa inlocuiesti tastatura nu metita.
Conecteaza o tastatura externa, caci e cea mai ieftina metoda.

| siriusblack98 a răspuns:

O poți schimba dar te duce vreo 200 de lei. Eu sugerez să îți cumperi frumos o tastatură wireless cum am și eu și ai rezolvat problema. Eu nici măcar nu o folosesc pe cea de la laptop. Am mouse și tastatură wireless că mi se par mai ușor de manevrat.

| Mirel4412 a răspuns:

Daca e mai vechi nu are rost sa-l mai repari sau nu stiu tu decizi

| Adrian5575 a răspuns:

Ii pui tastatura pe USB sau il arunci.

| danaieladaniela a răspuns:

Ar fi bine sa mergi cu el la un specialist

| LucaAndrei07 a răspuns:

Eu spuns sa ii conectezi o tastatura prin usb. Nu merita sa schimbi tastatura