| SERIALS a întrebat:

Am un profil fake pe Facebook si nu pot intra pe el, caci imi cere nr de telefon ca sa-mi trimita sms, profilul e blocat temporar, cum sa-l activez fara sa am nevoie de numar de telefon?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa-l delochezi fara numar de telefon, astea sunt masuri de siguranta ca sa elimine conturile false si sa blocheze utilizatorii cu mai multe conturi.

| SERIALS explică (pentru Violleta2022):

Daca tin mult la contul asta voi fi nevoit sa-mi cumpar o noua cartela cu un nou numar?

| darrio2007 a răspuns:

Pentru a nu fi fake nu poti fara numarul de telefon.

| Anonimul95t a răspuns:

Salut,nu prea poti asta este o masura de securitate pentru a elimina conturile Facebook fake!