| EuMondialu1989 a întrebat:

Am xboxone s și am primit la el un card "xboxone s golf edtition 14 days" după ce activez codul de pe card ce as putea face? Am înțeles sa cumpăr jocuri gratis și sa ma joc online... dar as vrea mai detaliat... adică ori ce joc gratis și câte vreau sau Numa unu?

Răspuns Câştigător
| parabuc a răspuns:

Din pacate acel gold edition 14 days este un fel de trial ce este activ 14 zile si poti juca gratuit online, dar nu vei avea acces la jocurile gratuite din prisma faptului ca e trial.

| parabuc a răspuns (pentru parabuc):

Dar ai acces la discount-urile jocurilor

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna, Robert,

Acel card iti ofera posibilitatea sa te joci timp de 14 zile de la activare jocuri in mod gratuit.