| anonim_4396 a întrebat:

Apple și Microsoft colectează date de la utilizatori asa cum fac Google și Facebook?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Toți cei care te anunță că utilizează cookies când deschizi situl lor.

| Dismally a răspuns:

Toti colecteaza datele, pana si magazinele fizice in care iti faci cumparaturile, la crezi ca folosesc acele carduri de reducere? big grin

| PainTech a răspuns:

Toate platformele mari colecteaza date.
Pana si TPU.

| rapandula a răspuns:

Majoritatea retelelor de socializare, magazinelor online de diferite domenii si site-urile fac asta pentru a isi imbunatatii interfata, sugestiile si continutul de reclame.