| ALINDINVASLUI16 a întrebat:

As dori sa stiu daca pot afla o adresa de email, un numar de telefon sau macar un nume de familie doar cu o poza si prenumele persoanei. Am incercat deja folosirea site-urilor de genul Google Images, Bing, Yandex, TinEye si a fost fara rezultat.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa!
Trebuie macar sa cunosti pe cineva care cunoaste acea persoana, altfel nu ai sanse sa aflii nimic despre cineva necunoscut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Ar fi fost util să-i fi știut măcar numele complet.

| Iuli122122 a răspuns:

Din nefericire nu. si crede-ma că am fost intr-o situatie asemanatoare...