Întrebare recomandată | MărgelatuRobii a întrebat:

Aș vrea să știu un antivirus foarte bun pentru Android.

Răspuns Câştigător
| AtomReed a răspuns:

Avast sau CM Security. Ambele au filtru antifurt (nu doar a datelor, ci și a telefonului )

7 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Cel mai bun antivirus? Preventia! Nu instala aplicatii din surse nesigure si nu apasa pe orice link, mai apoi evita reclamele si navigarea pe google! Poti sta, spre exemplu, pe Facebook sau Youtube! Daca nu te polueaza vizual & auditiv cu toate prostiile, atunci nu exista vreun risc!

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Iti recomandam ESET Mobile, AhnLab V3 Mobile Security sau Bitdefender.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei de la telekom, aveau o oferta cu licenta pe mai multe dispozitive, simultan, cum ar fi Android, IOS, Windows(pc).
Solicita-l de la Telekom.
Te asigur ca merita, eu il folosesc, si nu m-a dezamagit.

| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a răspuns:

CM Security este si va fi cel mai bun antivirus care-l poti avea. Nu prostiile gen 360 antivirus.
Folosesc iOS, si nu am nevoie de antivirus, dar am avut telefon cu Android si CM Security si-a facut treaba genial.

| Google342 a răspuns:

Zemana Antivirus nu Avast si CM Security... Daca nu sti acele antivirusuri sunt piratate si contin virusi. faci cum vrei

| StefanAkaFane a răspuns:

Un antivirus foarte bun pentru Android m-i se pare Este Smart Security.

| CatalinCucoradaCristian a răspuns:

Eu sunt cel mai bun antivirus...nu ai nevoie de altcineva in afara de mine...hai la Petricani sa avem o aventura!