| Furnicuta000 a întrebat:

Ati vazut ca daca te inscrii pe tik tok cu contul de Facebook poti sa iti cauti prietenii de pe Facebook pe tik tok, adica sa vezi care sunt conturile lor. Dar cum fac sa nu ma gaseasca pe tik tok niciun prieten de pe Facebook? Exista vreo setare ceva?

2 răspunsuri:
| Gnomzy a răspuns:

Salut!

Trebuie să îți dezasociezi contul de Tik Tok cu cel de Facebook, tu te-ai conectat cu Facebook-ul și conturile automat se leagă, la fel și prietenii. Cel mai bine ar fi să îți faci un cont nou și să te înregistrezi cu o adresă de e-mail, în niciun caz cu Facebook.

| VoicuMario a răspuns:

Facanuacw